piątek, 27 stycznia 2012

Kilka nowych rzeczy...

... się przez ten cały czas nazbierało. Z głębi serca podziwiam te wszystkie babeczki, które potrafią co 2-3 dni zamieszczać na blogu coś nowego! Niby odpalam codziennie komputer swój i podglądam bardziej twórcze blogowiczki, niby coś tam zawsze podłubię wieczorem, ale jak przyjdzie już do zamieszczenia czegoś u siebie, to niemoc straszna dopada :) Dziś więc korzystając z ładnej (choć mroźnej!) i słonecznej pogody cyknęłam na parapecie kilka fotek, i wrzucam te głupotki, które poczyniłam od ostatniego posta swego :)

Na początek wykop z ciucholandu -> piękny materiał (w ori była to hmmm podomka??) w świąteczne wzory. Na pierwszy rzut oka trochę pstrokacizną zalatuje, ale z bliska można się zachwycić :) tylko czemu już po świętach wpadło w łapki? najwyżej przeleży w szafie...

Z racji tego, że pod koniec lutego świętujemy Dzień Kota, zachciało mi się wspomóc lokalny konkurs  dla szkół i poczyniłam takie oto małe breloczki :)  Od czubka ucha po sam koniec brzuszka mają ok. 12 cm, grube na 6,5 cm :) Do tasiemki przyczepiony jest karabińczyk trzymający klucze, które łatwo i szybko się chowają za jednym pociągnięciem :) Nie mogłam się zdecydować na jeden kolor, więc zrobiłam na kolorowo.


Pozostając w kociej tematyce, dorzucę jeszcze dwie "dziadówki" - eko-torby na wspomniany już konkurs :) Nawet spodobało mi się szycie dziadówek, choć jeszcze zajmuje mi to trzy razy więcej czasu niż chyba powinno. Te tutaj to bliźniaczki, różnią się tylko ułożeniem rybki. Niewielkie rozmiarowo, mają 30x31 cm, rączki długie na 60 cm (czyli w połowie też będzie 30 :)) Aplikacja jak zwykle kryje kieszonkę. Dno w ostatnim momencie przeszyłam na takie "ładowniejsze", i jestem z tego baardzo zadowolona. Na małe zakupy do osiedlowego sklepiku torbiszon jest jak znalazł.


3 komentarze:

  1. śliczne kotki i torby też super. Pięknie wyglądają te naszyte aplikacje :) cudo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialny pomysł z tymi breloczkami ;))
    A torba bardzo oryginalna, w sam raz da miłośnika kotów ;D

    OdpowiedzUsuń